У вівторок, 10 грудня, львівські патрульні зупинили 36-річного співробітника Служби безпеки України у Львівській області нетверезим за кермом. У патрульній поліції повідомили, що нетверезого працівника спецслужби затримали на вул. Каховській і він сам показав патрульним посвідчення СБУ.

“Сьогодні у місті Львові співробітниками патрульної поліції було затримано працівника УСБУ у Львівській області, який за інформацією працівників поліції перебував в стані алкогольного сп’яніння за кермом”, – повідомили у пресслужбі СБУ.


СБУ проведе службове розслідування за цим фактом. Якщо підтвердиться, що співробітник спецслужби був нетверезим за кермом, то його звільнять з роботи. Речниця патрульної поліції Львівщини Катерина Рибій повідомила деталі цього інциденту.За її словами, працівник СБУ їхав на автомобілі BMW 528. Про те, що водій може бути нетверезим, у поліцію повідомив небайдужий львів’янин.

“Водій перебував з ознаками сильного алкогольного сп’яніння: запах алкоголю з порожнини рота, нечітка вимова, нестійка хода. 36-річний водій відмовився надавати будь-які документи на авто і демонстрував поліцейським посвідчення працівника однієї із служб. Від перевірки на стан сп’яніння він відмовився”, – повідомила Катерина Рибій.