Микола Тищенко розглядається як кандидат в ТКГ в Мінську замість Вітольда Фокіна. Про це пише тг-канал “Резидент”, з посиланням на власні джерела.

“В Офісі вважають, що Фокін став «токсичним», а вина в цьому дискредитаційної кампанії з боку Петра Порошенка.

З ініціативою висунення кандидатури Тищенка виступив сам Тищенко. Після програшу в боротьбі за крісло мера столиці Тищенко хоче нових масштабних проектів і не знає, чим зайнятися – з цим пов’язані такі дивні маневри, як, наприклад, поява Тищенка в списках депутатів до Київради.

Донбаський кейс повинен стати саме таким проектом. Ідея дуже подобається Андрію Єрмаку – він вважає, що Тищенко зарекомендував як ефективний переговірник зі столичними гравцями, а головне – йому можна довіряти “, – йдеться в повідомленні каналу.

Раніше, перший заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольд Фокін заявив, що через місяць може вийти з ТКГ, якщо до нього не почнуть прислухатися. Про це він повідомив в ефірі “Українського радіо”.

“Якщо я не отримаю підтримку від влади, я змушений буду піти. Хоча знаю, що зараз багато людей будуть розчаровані, тому що мені довіряють і чекають позитивних рішень. Не тому, що мене зараз полощуть в багнюці. Це мене не зламає. Якщо протягом місяця ніхто не вислухає мої окремі пропозиції, то я, мабуть, задумаюсь над цим “, – заявив він.