Перша леді України Олена Зеленська, яка разом з чоловіком, президентом Володимиром Зеленським зустрілася із знаменитим голлівудським актором Томом Крузом, продовжує вражати публіку стильними образами.

Том зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським і його дружиною Оленою. Вони обговорили питання розвитку кіноіндустрії в Україні.

“Запросив його до України, щоб він на власні очі побачив, скільки у нашій неймовірній країні цікавих локацій для створення кіно: сучасні урбаністичні пейзажі, старе місто, залишки радянського минулого, тихі та затишні хутори, фантастичні мальовничі краєвиди.”, – написав під знімками глава держави.

Круз був одягнений у темний светр і джинси, а Зеленський одягнув класичний чорний костюм і білу сорочку.

Перша леді, як завжди, продемонструвала стильний лук. На ній був синій брючний костюм і чорний топ. Як прикраси Олена використала екстравагантні сережки та ніжне золоте намисто. Зачіска і макіяж з акцентом на очах завершили образ пані Зеленської.

Як відомо, у четвер ввечері, 30 вересня, в Офісі президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з американським актором, кінорежисером і продюсером Томом Крузом, який прибув до Києва спеціально на запрошення глави держави. Круз розповів, що зацікавився українськими локаціями для зйомок одного зі своїх нових кінопроектів, що стало ще одним приводом для приїзду.

нагадаємо, раніше Володимир Зеленський зустрічався з іншими голлівудськими зірками. Він поговорив з актрисами Робін Райт і Мілою Куніс (уродженкою України), актором і продюсером Ештоном Катчером, з продюсером серіалу “Чорнобиль” Крейгом Мезіном. Президент піднімав тему українського кінематографа.