Зараз відбувається розмова, чи потрібна пораненому у Переяслав-Хмельницькому 5-річному хлопчику допомога закордонних фахівців. Володимир Зеленський взяв це питання під особистий контроль і якщо буде потрібно, ця допомога буде надана.

Про це під час брифінгу заявила прес-секретар Володимира Зеленського Юлія Мендель.

«Усі ми чули про трагедію у Переяслав-Хмельницькому, де отримав поранення п’ятирічний хлопчик. Він зараз перебуває у Києві. Його стан зранку був дуже важкий, він перебуває на штучній вентиляції легень. Зараз відбувається розмова, чи потрібна йому допомога закордонних фахівців. Володимир Зеленський взяв це питання під особистий контроль і якщо це буде потрібно, ця допомога буде надана хлопчику»,– повідомила прес-секретар Володимира Зеленського.

Вона підкреслила, що така поведінка правоохоронців є неприпустима.

«Українці очікують, що правоохоронці будуть їм допомагати, але не на те, що така недбалість коштуватиме їм життя чи здоров’я. Тому це неприпустимо», – додала Юлія Мендель.

Як повідомлялося, 31 травня до реанімаційного відділення КНП «Переяслав-Хмельницька ЦРЛ» доставили хлопчика із тілесними ушкодженнями у вигляді закритої черепно-мозкової травми, забою головного мозку, внутрішньо-мозкової гематоми, перелому скроневої кістки.

У поліції зазначали, що вжитими заходами слідчих та оперативних працівників поліції вдалося встановити обставини події, виявити предмети та інші речові докази, які можуть свідчити про те, що дитина отримала травму голови внаслідок випадкового пострілу.

Двоє підозрюваних у пораненні 5-річного хлопчика в Переяслав-Хмельницькому затримані поліцією в порядку статті 208 КПК. Це поліцейські, які під час скоєного перебували поза службою, без табельної зброї, у стані алкогольного сп’яніння.