20130301184342

За попередніми даними, Садовий та його "компанія" вирішили з липня закрити дитячі садочки.

Вихователі, всі як один, знизують плечима: рішення Міськради. Батьки, шоковані звісткою, активно шукають, куди б прилаштувати своїх малюків. Більшість з них така діяльність (бездіяльність?) можновладців загнала в глухий кут. Адже лишити без місця опіки планують групи наймолодших дітей, які потребують неабиякого догляду та уваги. Чи може середньостатистична сім'я дозволити собі няню?

Чи спроможна належним чином опікуватися дитиною цілодобово? На жаль, складається враження, що очільники нашого міста не знають відповідей на запропоновані запитання. Що порадив би мер міста Лева, а поміж тим – батько п'ятьох синів, занепокоєним родинам?

І де шукати підтримки, коли органи місцевого самоврядування приймають негідні рішення, від яких страждають сім'ї?  Зі, здавалося б, невинного непримітного рішення випливають тяжкі наслідки. Адже батьки, які працюють, щоб забезпечити себе та свою родину, опиняються під загрозою втрати роботи. А що казати про матерів-одиночок, які прикладають зусилля для забезпечення майбутнього для своєї дитини, а в результаті таких рішень перебувають в страху втратити теперішнє.

  Фінансова сторона медалі теж виглядає плачевно. Вартість середньостатистичного дитячого садочка за місяць становить 240 грн. В свою чергу, вартість послуги няні, яка виконуватиме ті ж фунції в домашніх умовах – приблизно 150 гривень за день. Тобто, догляд за малям влетить батькам в хорошу копієчку – приблизно 4000 гривень. Та чи всі львів'яни заробляють хоча б половину цієї суми за місяць? На превеликий жаль, бабусю та дідуся має теж далеко не кожен підростаючий вихованець. Молоді сім'ї знайомі і з іншою тенденцією – їхні батьки і самі працюють на благо родини, тому не мають фізичної змоги бавити внуків та внучок у робочий час.

Безсумнівно, влада мусить мати серйозні підстави для такого ганебного вчинку. Допоки всі ці питання залишаються відкритими, постають нові… Чому чиновники не зважають на можливості громадян? Чому не мають діла до їх проблем, які, певною мірою, самі ж і створюють? Чому людей, яких вірою і правдою обіцяли підіймати з колін, кладуть під ноги?