samopomich

Партія "Об’єднання "Самопоміч" організовує дитячі конкурси з подарунками в Олександрії.

Про це  повідомили у Громадянській мережі "ОПОРА", передає Корупція.Інфо.

16 вересня в Олександрії стартував конкурс дитячого малюнку "Місто очима дітей", організований громадською організацією "Рідний Дім. Олександрія" та Олександрійською міською організацією "Об'єднання "Самопоміч". Переможці конкурсу отримали подарунки: за перше місце – планшет, за друге – смартфон, за третє – телефон.

У положенні про конкурс вказано, що приносити малюнки на конкурс учасники мають до громадської приймальні Олександрійської міської організації "Об'єднання "Самопоміч" за адресою: вул. Луначарського, 24. Ця ж адреса на офіційному сайті політичної партії "Об'єднання "Самопоміч" вказана як адреса міського осередку партії. Окрім того, у положенні про конкурс розміщений офіційний логотип цієї політичної сили.За подробицями представники "ОПОРИ" зателефонували до Олександрійського міського осередку партії "Об'єднання "Самопоміч". У телефонній розмові Любов Мороз, яка, за інформацію сайту згаданої політичної сили, є потенційним кандидатом на посаду депутата місцевої ради, повідомила, що конкурс проводить олександрійська громадська організація "Об'єднання "Самопоміч", а не партія. І спонсори цих громадських організацій вирішили зробити такі подарунки дітям, щоб конкурс був більш значущим.

Щодо участі партії, Любов Мороз пояснила, що члени громадської організації "Рідний дім. Олександрія" будуть кандидатами на місцевих виборах від партії "Об'єднання "Самопоміч".

Офіційно реєстрація кандидатів почнеться 21 вересня. І тільки після реєстрації кандидати набувають офіційного статусу суб'єктів виборчого процесу.

Згідно п. 4 ст. 60 Закону України "Про місцеві вибори 2015", "…забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб'єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб'єктом процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг".