У момент обстрілу з гранатомета будинку колишнього начальника облуправління міліції Закарпатської області Василя Варцаби в Мукачево постріл був направлений в сторону однієї з кімнат, в якій в момент інциденту він перебував з дружиною., Передає Коррупція.Інфо.

В результаті обстрілу будинку Василя Варцаби в Мукачево ніхто не постраждав, про це повідомляє видання Mukachevo.net, з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

За попередніми даними балістичної експертизи, постріл був зроблений з боку фасаду.Прес-секретар ГосЧС в Закарпатській обл. Наталія Батир повідомила виданню, що в результаті обстрілу будинку з гранатомета загорівся дах і вогнем пошкоджено 130 квадратних метрів покрівлі та перекриття мансардного поверху.

Пожежа була ліквідована о 23.25.

Увечері 27 січня стало відомо, що невідомі обстріляли будинок екс-глави облуправління міліції Закарпатської області Варцаби, імовірно з ручного гранатомета.

У 2010-2014 роках при президенті Вікторі Януковичі Варцаба очолював Івано-Франківське та Закарпатське облуправління міліції.