Як повідомила сьогодні поліція, 19-річного Брендона-Енріко, який втік з лікарні, знайшли мертвим у лісі біля річки Піриту. Йдеться про естонську зірці репу, який виступав під псевдонімом Mängupoi $$ Käru.

Брендон-Енріко самовільно пішов з лікарні 19 червня, і після цього близькі не могли з ним зв'язатися. Поліцейські знайшли його 21 червня на Петербурзькому шосе на околиці Таллінна і доставили в лікарню. Коли поліцейські разом з молодою людиною попрямували до приймального покою, він втік в розташований поруч ліс. Протягом декількох годин поліцейські шукали його зі службовими собаками, а також спілкувалися з його близькими і перевірили місця, де він міг перебувати, але пошуки не принесли результатів.

Протягом останнього тижня поліцейські перевіряли різні місця, де міг би перебувати зниклий хлопець. У п'ятницю правоохоронці разом з помічниками поліцейських перевірили ліс біля річки Піриту. О 21.30 вони знайшли тіло Брендона-Енріко без ознак насильницької смерті.

Коли новина про смерть молодої людини стала відома широкому загалу, з'ясувалося, що мова йде про майбутню зірку репу, який носив псевдонім Mängupoi $$ Käru, повідомляє Elu24.

Його музика грала на Raadio 2. Найбільша його популярна пісня «Nädalavahetus On Mu Lemmiktoit» з'явилася в кінці минулого року.