Санкції у справі: дочку Лаврова “видворили” з Лондона і відібрали елітне житло.

До покупки власного будинку вона жила в Холланд-парку на заході Лондона, в квартирі в таунхаусі, що належить російському посольству.

Великобританія запровадила санкції проти Поліни Ковальової, яка є дочкою міністра закордонних справ Сергія Лаврова.

Як повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак, у неї конфіскують елітне житло в Лондоні і скасують посвідку на проживання.

“Найцікавіше, що тепер її квартира в Лондоні за 4,4 млн фунтів стерлінгів буде конфіскована, а банківський рахунок заморозять. Дозвіл на проживання в Британії – скасовано”, – зазначив він.

Як пише Daily Mail, Поліна вчилася в приватній школі-інтернаті в Брістолі, потім отримала ступінь в галузі економіки і політики в Університеті Лафборо, а також ступінь магістра економіки і стратегії для бізнесу в Імперському коледжі Лондона.

До покупки власного будинку вона жила в Холланд-парку на заході Лондона, в квартирі в таунхаусі, що належить російському посольству.

Зараз Поліна живе в квартирі, яку, згідно з документами земельного кадастру, вона купила за 4,4 мільйона фунтів стерлінгів без іпотеки в 2016 році, коли їй був 21 рік, в кварталі недалеко від Кенсінгтон-Хай-стріт.

Дочка Лаврова ділить квадратні метри з чоловіком, який, як вважають, є її партнером і також володіє 10-відсотковою часткою в інвестиційній компанії Ковальової.

Апартаменти, де живе родичка Лаврова, знаходяться в комплексі з басейном, тренажерним залом, спа-салоном, кінотеатром, гольф-симулятором, ігровою кімнатою і видом на Кенсінгтон і Холланд-парк.

Матір’ю Поліни є 51-річна Світлана Полякова, впливовий співробітник російського МЗС, яка супроводжує Лаврова в кожній закордонній поїздці і підтримує відносини з ним з початку 2000-х років.

Раніше російський журналіст, редактор The Insider Роман Доброхотов заявив, що дочка президента РФ Володимира Путіна Марія Воронцова розлучається з чоловіком – голландським бізнесменом Йоррітом Фаассеном.

Про це він написав у коментарі під постом в Facebook журналіста-розслідувача Сергія Канева. Останній заявив, що Путін “підгадив своїй старшій дочці”, після того, як почав війну на українській території і накликав на свою країну масштабні санкції.

Тому представник ЗМІ припускає, що шлюб розпадається через те, що в Росії ввели санкції, які не дають можливості 36-річної дочки російського диктатора відкрити медцентр в РФ.

“Путін непогано підгадив своїй старшій дочці Марії Фаассен (вона ж Воронцова). Донька має солідну частку в мегапроекті будівництва супер сучасного медичного центру під Пітером. У планах було залучення пацієнтів з Європи і багатеньких шейхів з країн Перської затоки. А тепер, після нападу на Україну, які вже тут європейці і шейхи?”- написав Канів.