Дитині потрібне лікування.

Сашко бореться зі складним діагнозом – симптоматична епілепсія, двобічна пірамідна недостатність, хронічні субдуральні гідроми, груба затримка психомоторного розвитку.

“У півтора місяця Саша потрапив до реанімації з зупинкою дихання. Два довгі тижні в реанімації, кома, крововилив у мозок, судоми, штучна вентиляція легень. У березні 2015 року ми поїхали в клініку Хеліос, Німеччина, в місто Бранденбург. У перші ж дні нашим сином почали займатися фахівці. У Німеччині Сашку зробили 2 операції, встановили гастростому і трахеостому. Ці рішення прийняти було дуже важко і боляче, але поки так потрібно, йому це необхідно”, – розповідає мама дитини.

За словами мами, у Саши великі перспективи, але для цього потрібно не переривати курси реабілітації.

“Ми дуже стараємося возити Сашу самі, але, на жаль, зараз настав момент, що без допомоги добрих людей, нам не впоратися і ми можемо не потрапити на реабілітацію, дуже важливу для сина. У Саші з’являються нові навички, щоб їх не втратити потрібно продовжувати займатися. Я молю всіх добрих людей допомогти нам поставити синочка на ніжки”, – просить жінка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

карта № 4149 4996 4452 7507

Паташова Олена Вікторівна