Її "Руна" видається дуже схожою на дочірнє підприємство "Українського вибору" Медведчука

Не встигла Надія Савченко вилетіти з "Батьківщини", а заодно і з ПАРЄ та парламентського комітету з питань нацбепеки, як вже оголосила про запуск власного політичного проекту. Щоправда, зробила це дещо дивним чином. Так, у п’ятницю ближче до вечора, немов не бажаючи широкого розголосу, на сторінці Надії Савченко у Facebook з’явився анонс прес-конференції на тему "Концепція системних змін України як унітарної децентралізованої республіки". Саме під час оголошення даної концепції мало відбутися створення громадської платформи РУНА: Рух, Реформи, Революція українського народу. Фактично мова йде про створення предтечі політичної партії, передає Корупція.Інфо

Цікаво, що окрім Савченко у даному заході повинні були взяти участь Назар Мухачов, якого в прес-релізі назвали сотником 26 сотні Самооборони Майдану та отаманом ГО "Українське Козацьке Військо", а також Теодор Дяків, який значиться представником експертної групи "Народний суверенітет". Тут варто детальніше розповісти про цих двох персонажів.

ccc

У Інтернеті Мухачова пов’язують з "п’ятою колоною". Зокрема, він ще в далекому 2014 році засвітився на фото з колишнім представником "Українського вибора", "генералом" Володимиром Рубаном.

Окрім того, у 2015 році Мухачов був одним з учасників так званого "Майдану 3.0", де він був засвічений з головним організатором даної проросійської акції Рустамом Ташбаєвим.

Що ж до Дяківа, то його, колишнього депутата Львівської міськради від БЮТ, давно називають мало не міським божевільним. Окрім партії Тимошенко, з якої він пішов у 2007 році, Дяків також перебував в "Громадянській позиції" Анатолія Гриценка, але і там не затримався.

У ЗМІ щодо створення проекту Савченко прокинулися лише в суботу, після чого щось пішло не так. Уже в неділю прес-служба Савченко заявила про перенесення конференції в зв'язку з хворобою співавтора політичного проекту. При цьому в прес-службі відзначили, що Савченко здорова. Цікаво, що презентацію тієї самої "Концепції системних змін України як унітарної децентралізованої республіки" перенесли на 27 грудня у Львів.

Можна не сумніватися, що захід з оголошенням створення "Руна", буде проведено, але тепер варто уважно слідкувати за зміною трупи "акторів". Так несподіване перенесення дійства може бути пов’язане з тим, що один з його учасників просто передумав брати участь у проекті Савченко, розуміючи наслідки такого кроку.

Тому вже скоро ми почуємо прізвища інших персонажів, які долучаться до проекту. Не дарма ж  нардеп-льотчиця і її помічники останнім часом здійснювали регулярні поїздки регіонами. Не виключено, що під її платформу "розконсервовують" "закладки" нашого північно-східного сусіда. Їх, насправді, вистачає навіть в райцентрах.

"Правильних" експертів вже попросили на новорічні свята не їхати далеко з Києва, щоб мати можливість коментували деякі теми. Зокрема, можна очікувати, що одним з таких інформприводів стане створення "Руна". Так що на новорічні свята українці, сидячи біля блакитних екранів, побачать чергових політологів, які на таких каналах як 112 чи NewsOne, не червоніючи, розповідатимуть про новий "дуже перспективний" проект Надії Савченко.