Надія Савченко має намір незабаром підготувати і опублікувати черговий список полонених солдатів, які підлягають обміну.

Про це народний депутат повідомила в Facebook, передає Корупція.Інфо

За словами військовослужбовця ЗСУ, в цьому списку будуть вказуватися люди, розшукувані в Україні, і ті, що вважаються зниклими, однак, скільки з них ще живі, залишається загадкою.Відповідаючи на запитання преси про необхідність створення вказаних списків, вона пояснила, що таким способом можна нарешті зупинити спекуляції обміном як з боку Москви, так і Києва. У той же час народний депутат впевнено заявила, що списки повинні стати надбанням громадськості і постати у відкритому вигляді.

Створення списків також може гарантувати Україні доказ причетності російської влади і її спецслужб до всіх бід, які вони встигли накоїти. У разі звернення української верхівки до Міжнародного кримінального суду в Гаазі, їй буде чим аргументувати свої слова.

Нагадаємо, що Надія Савченко оприлюднила кілька списків, що містять 524 людини, які вважаються полоненими і зниклими безвісти на тимчасово окупованій території України.‡агрузка...