Надія Савченко, колишня народна депутатка, яку раніше незаконно утримували в Росії, подякувала президенту України Володимиру Зеленському за обмін полоненими, який відбувся вчора, 29 грудня.

Свої емоції з цього приводу Савченко висловила на своїй сторінці в соцмережі.

“Залите щастям серце! Я дякую всім і кожному полоненому за те, що витримали свій нелегкий шлях і розділили свою долю з Україною. Я дякую всім рідним і близьким за важку боротьбу і силу дружності українських родин. Я дякую всім хто гласно і негласно, завдяки і наперекір, працював і продовжує працювати для того, щоб обміни відбувалися”, – написала вона.

Також колишня нардепка зазначила, що обмін полоненими відбувся “не по закону, але з милосердя”.

“Я дякую всім хто, шукаючи компромісу із собою, приймав вольові рішення не по закону, але по справедливості і з милосердя. Я дякую президенту України Володимиру Зеленському за ще один наполегливий крок до миру”, – додала Савченко.

Також варто додати, що Олена Сорокіна, яку звільнили з полону в ході великого обміну 29 грудня, розповіла, у чому її звинуватили терористи самопроголошених республік.

Жінка розвішувала в Луганську листівки, де були привітання з Днем незалежності України і отримала за це 13 років в’язниці. Зворушливий коментар опублікували журналісти.

За словами українки, вона пробула в ув’язненні недовго – близько двох років, і кожен день чекала звільнення з полону. Про майбутній великий обмін жінка дізналася по телебаченню.

“Нам говорили, вас ніхто не поміняє, ви будете сидіти, але я не вірила. Я не довго сиділа, років зо два. Дали мені 13 років. Я розвішувала в місті листівки, вітала з Днем незалежності Луганськ і Україну і “засвітилася” на цьому. П’ять років я чекала, що прийде Україна, не виїжджала. Мені друзі говорили “чому ти не їдеш?”. А я відповідала, що буду чекати наших, кому-то треба наших зустрічати. Не дочекалася”, – сказала звільнена українка.