Савченко зробила нову неочікувану заяву, подаємо її слова в оригіналі:

Висновки з ваших думок, які ви висловили в коментарях, щодо мовного питання оформлюю у вигляді пропозицій до влади:

1) Перепис населення із з’ясуванням національності кожного громадянина України і якою мовою розмовляє громадянин України.
2) Внесення поправок в закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної” із ліквідацією посади мовного амбуцмена та чиновників по здійсненню нагляду за використанням державної мови.
3) В сфері державних послуг та у виконанні документооббігу в державних інституціях використовувати державну мову.
4) В сфері обслуговування стимулювати використання державної мови збільшеними квотами на україномовний продукт та рівномірними квотами на всі іноземні мови без утиску жодної з них, а також зменшенням оподаткування бізнесу за використання у сфері обслуговування державної мови.
5) Освіту у державних навчальних закладах, всіх ступенів, надавати виключно державною мовою. Для всіх бажаючих громадян України навчати своїх дітей іноземними мовами створити норми в законодавстві, згідно яких виокремити податок на освіту із податків, які сплачуються громадянином до держбуджету і надати можливість перерозподілити цей податок у приватні школи із викладанням іноземними мовами.

Для бажаючих отримувати вищу освіту у вищих навчальних закладах України іноземними мовами зробити освіту платною, або громадянам України вступати до ВУЗів в інші країни.

Всі решта податків, які сплачує громадянин України в держбюджет йдуть на забезпечення існування держави і суспільства в ній.
Якщо громадянина не влаштовують послуги які їй надає держава то є два шляхи: боротися всім суспільством за покращення умов життя в державі не порушуючи її законів але змінюючи їх, або переїхати жити до іншої держави.

Варто зазначити, що Савченко і Рубану більше 9 місяців не можуть обрати запобіжний захід

Офіс генерального прокурора змінив групу прокурорів у справі колишнього нардепа Надії Савченко та керівника Центру визволення полонених “офіцерський корпус” Володимира Рубана. Про це РБК-Україна розповів адвокат Олександр Шадрін.

За його словами, Броварський районний суд Київської області знову не зміг розглянути справу обвинувачених у тероризмі Савченко і Рубана.

“Засідання знову не відбулося, суд переніс розгляд справи на 12 березня”, – повідомив Шадрін.

Він також зазначив, що на засідання не з’явилася частина адвокатів обвинувачених. Також Шадрін зазначив, що Офіс генпрокурора змінив групу прокурорів у цій справі, тому вже зовсім скоро, може бути обраний новий запобіжний захід.