Савченко 123

Українська льотчиця Надія Савченко, яка утримується в російському СІЗО, висміяла спроби російської влади і СК РФ засудити її, і назвала їх «кремлівськими терористами».

Відеосюжет із зверненням Надії Савченко опублікував російських телеканал «Грані.Ру», новину своїм читачам передає «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

«Я вже десятий місяць не можу зрозуміти, що Росія від мене хоче. Я втомилася бути заручником Кремля, кремлівських терористів, тому що вони діють саме так, як терористи», – розповіла українська льотчиця.

За її словами, в той час коли російський президент Володимир Путін заявляє, що у Росії є вороги-терористи, він сам з ними бореться методами тероризму.

«Я втомилася чекати і розуміти.. невже хоче відмитися Слідчий комітет на мені? Вони настільки заплямували себе й забруднилися, що їм це і не світить. Вони виходять на суд з черговим «брєдом», – повідомила Савченко.

Надія не розуміє, чому «амбіції однієї людини настільки нахабні», що підставляють під удар своїх же людей.

«Я не бачила ще в Росії закону і справедливості», – заявила полонянка.

За її словами, працівники російських судів тільки й роблять вигляд, що нічого не розуміють, коли справа доходить до законів і прийняття якихось рішень.

«Мені гидко дивитися на те, що називається законом та чоловіками», – заявила Надія, говорячи про російських чиновників.

Від суду до суду нічого не змінюється, стверджує Надія. Від майбутнього засідання, на яке її привели вона вже нічого і не очікувала.