saw

Член Громадської спостережної комісії (ГСК) Ростовської області Валентина Череватенко, яка відвідала Надію Савченко, заявила, що українська льотчиця заявила, що не має наміру відмовлятися від голодування, передає Корупція Інфо

"Я відстежую своє здоров'я. Але нехай всі розуміють, що я не кину голодування, сидіти в цій країні не буду, та жити я тут не буду", – заявила Савченко.

Череватенко також зазначила, що стан Надії Савченко є стабільним.

У четвер, 10 березня, стало відомо, що Надія Савченко припинила сухе голодування, яке тримала з 4 березня. Разом з тим, сьогодні її адвокат Микола Полозов розповів, що стан здоров'я українки стає все гіршим.

Нагадаємо, російський суд прийняв рішення оголосити вирок у справі українки Надії Савченко 21 та 22 березня в 11:00. У свою чергу Савченко заявила, що продовжить сухе голодування, якщо вирок не винесуть через тиждень.

Савченко, яка брала участь в АТО в якості добровольця, у 2014 році була викрадена на контрольованій ЛНР території і вивезена в Росію. Там її звинувачують у вбивстві російських журналістів у Донбасі, прокуратура просить за це 23 роки колонії. Захист заявляє про фальсифікацію справи.