Під час подій Революції Гідності народний депутат України Надія Савченко відчувала себе «розмежувальної стіною» між протиборчими сторонами на Майдані. Про це Савченко заявила в інтерв'ю радіостанції «Ехо Москви», передає Корупція Інфо

Савченко підкреслила, що на момент подій на Майдані була військовослужбовцем. «Я себе відчувала як розмежувальна стіна», — заявила вона. За її словами, на Майдані і силовики, і протестувальники були одним народом. «Я розуміла одне: я — військовослужбовець. Тобто я не міліція, я не внутрішні війська. При цьому я завжди залишаюся народом. І моя функція як армії, звичайно ж, захищати народ від зовнішнього ворога. Тобто виходить, народ — це і міліція, і ті люди, які на Майдані», — пояснила нардеп.

В Україні жваво відреагували на останні висловлювання Надії Савченко. Зокрема, чеченський снайпер Аміна Окуєва, яка воювала за Україну в зоні АТО, заявила, що заява Савченко про її почуття під час подій Революції Гідності є навіть більш дивним, ніж її слова про те, що терористи так званих ДНР/ЛНР — це просто «змучені війною люди».

«Мені здається, причиною цього може бути стокгольмський синдром і наслоившаяся обробка, яку вели російські спецслужби під час її перебування в полоні. Я вважаю, що зараз вона завдає великої шкоди Україні. Але принаймні я рада, що її прибрали з ПАРЄ, тому що основна шкода Савченко приносила там», — сказала Окуєва.

На думку Окуєвої, якщо нардеп Савченко дійсно бажає добра Україні, то їй потрібно подумати і самонейтрализоваться». «Якщо ж це свідомо, то сподіваюся, що народ це остаточно зрозуміє, і вона перестане грати яку-небудь роль у житті українського суспільства», — зазначила вона.+

Нагадаємо, у згаданому інтерв'ю Надія Савченко також розповіла про те, як можна було за 2 місяці виграти війну на Донбасі.