Позафракційний народний депутат Надія Савченко вирішила не відмовлятися від звання Героя України тому, що "деякі люди сприймуть це з образою".
Відповідна заява була зроблена в ефірі телеканалу NewsOne, передает Корупція.Інфо.

Популярне: Кожен з нас працює з цим приладом !!! На Львівщині стався трагічний випадок з юнаком, прочитайте, щоб не повторити його помилку

За словами Савченко, відмовитися від звання і нагороди вона збиралася ще в перший день прибуття з Росії до України, так як вже тоді відчувала бажання заспівати відому пісню групи "Тартак" про те, що в Україні героїв не цінують.

"Звання та нагороду Героя України мені дали, коли я ще перебувала за гратами. Але я тоді не знала ні президента, ні як живе моя країна і навіть сумнівалася, що повернуся з Росії живий. Моя сестра і багато людей, які підтримують мене, заявили, що я не можу відмовитися від звання Героя України, оскільки багато людей вважали мене саме героєм "- заявила депутат.

Також Савченко додала, що ще встигне відмовитися від нагороди і розуміє, що багато людей сьогодні змінили свою думку щодо нагородження її Зіркою Героя.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше екс-нардеп, керівник юридичної служби ВО "Свобода" Олег Бондарчук розповів, що Надію Савченко можна позбавити звання Героя України, але лише в тому випадку, якщо суд визнає її винною в тяжкому злочині і звернеться з відповідним проханням до президента України Петру Порошенко.