im578x383-aДо Печерського районного суду працівники СБУ привезли підозрюваних у вимаганні хабара першого заступника глави слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, повідомляє кореспондент УНН, передає Корупція.Інфо
Наразі засідання щодо обрання міри запобіжного заходу ще не розпочалося. Однак, до зали суду вже завели заступника глави слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна.
У затриманих високопосадовців прокуратури вилучено близько 500 тис. дол. США і коштовності.
Під час обшуків на робочих місцях та в приватних помешканнях правоохоронці виявили докази корупційної діяльності прокурорів.
Вдома у першого заступника глави слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна знайшли 249 тисяч доларів і 600 тисяч гривен.
Під час обшуку його офісу було знайдено 130 тис. доларів.
Також, при обшуку був знайдений щоденник В.Шапакіна, у якому він записував свої розрахунки. Крім того, у нього були знайдені наркотичні речовини. У заміському будинку правоохоронця було знайдено 32 тис. євро та 24 тис. доларів.
Обом затриманим повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України.
Санкція цієї статті передбачає безальтернативне позбавлення волі на термін від 8 до 12 років з конфіскацією майна.
Нагадаємо, 5 липня у приміщенні прокуратури Київської області проводився обшук. Причина обшуку — підозра у отриманні хабара розміром у 200 тисяч доларів.
У хабарництві підозрюється заступник керівника обласної прокуратури Олександр Корнієць. Також обшук проводиться і за місцем його проживання. До того ж обшук відбувся за місцем проживання одного із заступників керівника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна.