430a710bce96478d49cfc451e4e845491432203190

Дружина сержанта 3-ї бригади ГРУ ЗС ГШ РФ Олександра Александрова Катерина Володимирівна теж є російським військовослужбовцем, вона працює у відділі кадрів частини чоловіка. Тому вона знала, що Олександр воює на Донбасі проти Україні в складі регулярної російської армії.

Про це повідомив радник глави СБУ Маркіян Лубківський.

Александрова Катерина – військовослужбовець Російської Федерації (в/ч 21208) – збрехала в сюжеті російського ТБ про те, що нібито не знала, де перебуває її чоловік, адже працює у відділі кадрів 3-ї бригади ГРУ ГШ РФ.

«Дружина Александрова працює у відділі кадрів частини чоловіка, тому вона не могла не знати, де він. Інтерв'ю постановочне», – пояснив Лубківський.

Керівник контррозвідки СБУ Віталій Найда зазначив, що Александрова є колишньою моделлю, а у самого полоненого були проблеми з виплатою кредиту за автомобіль, а як відомо, російські військові тримують чималі грошові премії за бойові дії на сході України.

«У Александрова у військових діях в Україні був меркантильний інтерес: погашення військової іпотеки та кредиту на придбання нової «Шкоди», – розповіли в СБУ.

Як відомо, під час бою під Щастям (Луганщина), внаслідок якого бійці 92-ї бригади і «Айдару» захопили російських спецназівців, було вбито українського солдата.

Нагадаємо, у Міноборони РФ заявили, що взяті в полон громадяни Росії – «колишні» військові, хоч самі «колишні» «здали» увесь свій регулярний підрозділ ГРУ, який складався із 220 осіб і базувався в Луганську.

Як відомо, 16 травня троє російських спецназівців у складі ДРГ терористів «ЛНР» намагались захопити стратегічну точку – міст неподалік населеного пункту Щастя на Луганщині.

Нині Александров і Єрофєєв перебувають у задовільному стані і дають свідчення. В СБУ відкинули можливість обміну на українських полонених.

---