197576

На озброєнні бойовиків "ДНР" знаходиться два танки, які вироблені в Росії, повідомляє прес-служба СБУ, передає Корупція.Інфо.

"СБУ презентує докази російської агресії на сході України – два танки Т-72 виробництва Російської Федерації, що знаходяться на озброєнні терористичної організації "ДНР", – сказано в повідомленні.

Розміщення окремих вузлів і агрегатів в цих танках не відповідає вітчизняним стандартам, зокрема:

    повітряний клапан розташований у трансмісійному відділенні, тоді як в українських танках – у бойовому відділенні (в башті);
    наявний лічильник мотогодин під навантаженням (в українських танках не встановлювався);
    на робочих місцях екіпажу є вентилятори типу "ДВ-3" (в українських танках після капітального ремонту встановлені вентилятори іноземного виробництва);
    в танках є система підігріву палива (на танки типу Т-72, які перебувають на озброєнні ЗС України, така система в ході капітального ремонту демонтована).Крім цього, на всіх агрегатах і вузлах зазначених бойових машин є заводське пломбування, тоді як танки типу Т-72, що перебувають на озброєнні в українських військах, пройшли капітальний ремонт на бронетанкових заводах (Львів і Київ), тому не можуть мати заводського пломбування заводу-виробника.

Крім того, на одному з танків виявлені чотири акумулятора типу 6СТ-140ТМ виробництва РФ (ЗАТ "Електротяга") з адресою та телефонами виробника в м. Санкт-Петербург, а також серією та роком випуску – 2013.

197580

197583

197586

197588

197589‡агрузка...