груз200

Служба безпеки України оприлюднила перехоплення телефонної розмови мешканки Донецька «Рози» і громадянина РФ «Старого», у якій йшлося про загибель бойовика із Санкт-Петербурга з позивним «Вітер» у боях на Донбасі.

Новину передає «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

Бойовий шлях російського найманця закінчився ще в лютому 2015, коли куля влучила йому в голову. Після цього громадянин РФ лежав у реанімаційному відділенні, втім помер «під апаратами».

За словами «Старого», росіяни понесли значні втрати. 

«У нас там хлопці лишились там на полі взагалі», – сказав він.

«Роза» ж турбується про те, як доставити загиблих бойовиків назад в Росію.

За матеріалами вбитого російського політика Бориса Нємцова, у боях за Дебальцеве, що на Донеччині, на початку 2015 року загинуло 70 російських кадрових військових, серед яких не менше 17 були мешканцями Іваново.

Про загибель російських десантників на Донбасі розповіли представники їх сімей, які потребували допомоги у боротьбі за обіцяні Кремлем компенсації. Військових РФ, перед тим як відправити на фронт у східній Україні, змусили звільнитися із ЗС Росії та їхати на Донбас добровольцями. У російському Міноборони обіцяли виплатити компенсації у разі смерті чи поранення, незважаючи на звільнення зі Збройних сил. Проте компенсації родичам ніхто виплачувати не став.

Крім цього, у матеріалах Нємцова, є інформація про 150 військових РФ, які загинули під Іловайськом ще літом 2014.