сбу22

Співробітники Служби безпеки України у результаті масштабної спецоперації в декількох регіонах країни припинили діяльність транснаціонального угруповання, яке організувало канал нелегальної міграції.

Про це повідомляє прес-центр СБУ, передає Корупція Інфо

Організатори каналу переправляли вихідців з країн Азії до Євросоюзу через територію України.

Перші факти оформлення мігрантам фальшивих паспортів СБУ виявила в Харківській області. У "пакет послуг" входили також отримання за підробленими документами в'їзних віз у країни ЄС. За даними СБУ, вартість такої послуги становила 3 тис. євро з мігранта.

© СБУ

У злочині також були замішані співробітники територіальних підрозділів Державної міграційної служби та військовослужбовці окремих підрозділів Державної прикордонної служби.

В рамках кримінального провадження співробітники СБУ провели більше двадцяти обшуків. Обшуки відбулися на території Запорізької, Харківської, Чернівецької областей та у Києві.

Правоохоронці вилучили бланки паспортів громадян України, нотаріальні бланки, фіктивні довідки про працевлаштування, численні підроблені печатки і штампи органів державної влади. Затримано шість учасників злочинного угруповання.