У Запоріжжі співробітники СБУ попередили телефонних терористів про те, що у них є достатньо засобів і можливостей, щоб знайти кожного з них, повідомляє Корупція Інфо

З початку року в Запорізькій області телефонні хулігани 20 разів повідомляли про неправдиве замінування того чи іншого об'єкта.

У СБУ нагадують, що в області діє жовтий рівень терористичної загрози, правоохоронні органи переведені на посилений режим роботи, а неправдиві повідомлення про мінування відволікають їх від виконання своїх прямих обов'язків. Тому співробітники служби закликали жителів області відмовитися від невдалих і небезпечних жартів.

У СБУ зазначають, що правоохоронні органи мають достатньо коштів для оперативного встановлення осіб, які помилково повідомляють про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками. А також нагадують, що такі дії згідно ст. 259 Кримінального кодексу України карається позбавленням волі на строк до шести років, а якщо вони спричинили тяжкі наслідки або вчинені повторно, – на строк до восьми років, повідомляє прес-служба відомства.