597171

Сьогодні Служба безпеки України показала двох російських військових Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва. Затримані продовжують перебувати в київському військовому шпиталі. Вони не мають претензій щодо умов перебування і ставлення до них.

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на Сегодня.
Нагадаємо, вчора російська "Газета.ги", посилаючись на джерела російських силових структур і київського адвоката Александрова Костянтина Кравчука, написала, що заарештовані в травні на Донбасі бійці ГРУ Александров і Єрофєєв були передані російській стороні в обмін на полонених українських бійців. За даними газети, звільнені українські силовики утримувалися в полоні у самопроголошених Донецькій та Луганській "народних республіках".

"Їх обміняли на кілька осіб, серед яких були як українські громадяни, так і громадяни інших країн, які воювали за українську сторону", – розповів співрозмовник.

Він зазначив, що заарештовані росіяни нібито "піддавалися в полоні жорстоким тортурам", однак член Ради з прав людини та директор проекту "Громадянин і армія" Сергій Кривенко, який провідував їх, спростував цю інформацію.
У Службі безпеки України спростували цю інформацію. Силовики заявили, що очікують, що судовий процес над затриманими під час перестрілки в районі м. Щастя співробітниками Головного розвідувального управління Генштабу ЗС РФ Олександром Александровим і Євгеном Єрофєєвим почнеться у вересні 2015 року. Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.
Крім того, Тандіт підкреслив, що "ГРУшники утримуються в належних умовах".