1

В СБУ пояснили походження побоїв голови ДК "Азов-Крим" Станіслава Краснова.

Зокрема, за словами керівника апарату голови СБУ Олександра Ткачука, сліди побоїв на обличчі Краснова пов'язані з жорсткими умовами затримання.

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на телеканал 112 Україна.

"Ми про це говорили відкрито, що дійсно, під час затримання до пана Краснова оперативники були змушені застосувати силу, тому що він чинив опір. Затримання відбувалося в лісі, між 1:00 і 2:00 ночі. Людина починає бігти, замість того , щоб зупинитися і виконати законні вимоги правоохоронців. Нам на той момент не було точно відомо, чи був він озброєний, чи були у нього інші засоби, які могли завдати шкоди правоохоронцям. Тому, звичайно, що вони повинні були в цих умовах діяти жорстко", – заявив Ткачук.
Нагадаємо, Станіслав Краснов в суді заявив, що його били і катували під час і після затримання. Згідно з заяви нардепа Ігора Мосійчука, у Краснова попередньо діагностували струс головного мозку та закриту черепно-мозкову травму.

29 лютого керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук під час брифінгу заявив, що Краснов був затриманий співробітниками спецслужби і знаходиться в СІЗО.

Причиною затримання він назвав те, що Краснов працював на Росію з 2014 року: безпосередньо передав російській стороні списки полку Азов, а також з 10 по 13 лютого перебував у Республіці Білорусь, де зустрічався зі своїм російським куратором.

У ЦК Азов-Крим на це відповіли, що Краснов не причетний до викрадення і передачі російській стороні даних бійців полку. Дані бійців нібито були викрадені в результаті хакерської атаки в 2015 році.

За даними СБУ, спецслужби РФ дали завдання Краснову підготувати вбивство активістана адміністративному кордоні з окупованим Кримом з метою дестабілізувати ситуацію. Там триває акція з торговельної блокади Криму