ГПУ і спецслужба викрили багатомільйонному розкрадання посадовцями Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, організоване через комерційні структури, підконтрольні одному з народних депутатів. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ, передає Корупція Інфо

Протягом 2015-2016 років чиновники уклали ряд договорів з двома комерційними структурами на поточний ремонт доріг. Нардеп фактично контролював дії посадових осіб Служби автомобільних доріг, які погоджували з ним об'єкти ремонту та вартість робіт.

У 2015 році одна з комерційних структур отримала замовлення на ремонт доріг державного значення на 17,2 млн гривень, у поточному — інша фірма вже «освоїла» 75,5 млн гривень, до кінця року планувалось перерахувати ще майже 34,4 млн гривень.Оперативники встановили, що під час ремонту доріг підрядники порушили технології через використання меншої кількості матеріалів, ніж необхідно. Посадовці Служби автомобільних доріг прийняли акти виконаних робіт із завідомо неправдивими даними щодо вартості послуг. Під час передвиборчої компанії депутат для підняття рейтингу, порушуючи бюджетне законодавство, відремонтував за державні гроші автомобільну дорогу місцевого значення на суму 3,5 млн гривень.

Оперативники почали обшуки в офісах комерційних структур, але власники фірми викликали сорок охоронців для чинення опору. При цьому на місці обшуку був присутній один з народних депутатів.

Він чинив опір оперативної групи при проникненні в приміщення, в результаті чого був травмований співробітник СБУ. Ряд місцевих ЗМІ повідомляють, що це — Сергій Лабазюк, місцевий мажоритарник, член фракції «Воля народу». Лабазюк — колишній член Партії регіонів. Він голосував за «диктаторські закони» 16 січня.