піл

У Луганській області співробітники Служби безпеки України затримали бойовика, причетного до збиття українського літака та захоплення пілота.

Місцевий мешканець входив до т. зв. "9 роти Суходольського ополчення" терористів. Він брав участь у бойових діях в районі населених пунктів Ізварине, Піонерське, Весела Гора та Королівка, повідомляють в СБУ, передає Корупція Інфо

"Саме його незаконним збройним формуванням було збито український повітряний транспорт Ан-26, пілота якого терористи захопили та передали російським військовим", – йдеться у повідомленні відомства.Чоловік зізнався, що вірив у російську пропаганду але згодом розчарувався. Бойовик неодноразово бачив російських військовослужбовців та російську техніку на українській території. За його словами, військові РФ ставились до бойовиків «як до скоту» та свавільничали.

Бойовик утримується під вартою, буде відкрито кримінальне провадження за ст. 260 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 14 липня у Луганській області бойовики збили український військово-транспортний літак Ан-26. Тоді на борту літака знаходилось восьмеро людей: двоє членів екіпажу загинули, четверо вижили, доля ще двох залишалася невідомою. Згодом з’ясувалося, що механіка повітряного судна врятували місцеві жителі та сховали від бойовиків. Пілота літака терористи взяли у полон.