У спецслужбі з'ясували, що зловмисники підробляли закордонні паспорти, візи, військові квитки, ідентифікаційні коди, свідоцтва про народження, тимчасові і постійні види на проживання, довідки тимчасово переміщених осіб.

У спецслужбі з'ясували, що зловмисники підробляли закордонного паспорта, візи, військові квитки, ідентифікаційні коди, свідоцтва про народження, тимчасові і постійні види на проживання, довідки тимчасово переміщених осіб, повідомляє Корупція.Інфо

За інформацією СБУ, повний комплект документів обходився клієнтам в $25 тисяч.

"У виготовлені документи зловмисники вносили недостовірні установчі дані за бажанням замовника. Наприклад, вказували, що замовник нібито є уродженцем Криму, а потім проживав у Донецьку, де і втратив документи. Встановити достовірність установчих даних на тимчасово окупованих терористами територіях неможливо", – розповіли у відомстві.

В даний час співробітники спецслужби перевіряють інформацію про причетність до афери деяких чиновників.

Оперативники СБУ затримали двох чоловіків, підозрюваних у причетності до виготовлення підробленої документації, при спробі продажу пакета фальшивих документів за 620 тисяч гривень.

Під час обшуку за місцем проживання одного з підозрюваних правоохоронці вилучили електронні носії інформації, що підтверджують виготовлення підробок.

Затриманих повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) і ч. 3 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України.