На Луганщині співробітники СБУ припинили діяльність конвертаційного центру, через який у тому числі фінансувалася терористична організація "ЛНР".

Про це повідомляє прес-центр СБУ, передає Корупція.Інфо.

Зазначається, що конвертцентр організували четверо мешканців Луганської та Київської областей. Вони "обслуговували нелегальний бізнес понад десятка виконавців. Конвертцентр надавав "послуги" з мінімізації податкових зобов’язань, штучного формування податкового кредиту та переведення коштів у готівку", – повідомляє відомство.Як з’ясувалося, серед клієнтів конверту були комерційні структури з тимчасово окупованих терористами територій, що не пройшли перереєстрацію, згідно з українським законодавством, але мали рахунки у вітчизняних банках.

Правоохоронці наразі заявляють про 8 млн гривень, що проходили цими рахунками. За оперативною інформацією, гроші знімалися та готівкою перевозилися до т.зв. "ЛНР". Частина з них йшла на фінансування незаконних збройних формувань терористів.
Під час обшуків в офісах злочинної організації та за місцем проживання зловмисників у Сєверодонецьку та Лисичанську співробітники СБ України вилучили бухгалтерську, податкову документацію, печатки та штампи майже 30 фіктивних фірм, задіяних у оборудці.