688022 (1)

Контррозвідка Служби безпеки України ліквідувала російську резидентуру в Луганській області, яка шпигувала на користь Федеральної служби безпеки РФ.

Як повідомляє прес-центр СБУ, затримана група вела розвідувально-підривну діяльність на території північних районів Луганщини."До складу резидентури входило троє осіб: один із керівників районного відділу Держслужби з надзвичайних ситуацій, місцевий контрабандист, а також колишній заступник районного осередку забороненої комуністичної партії", — йдеться у повідомленні.

Зокрема, член компартії керував діяльністю групи, переховуючись в Росії, а чиновник ДСНС, якого восени 2015 року завербували представники ФСБ РФ під час його візиту в Росію, виконував функції зв'язкового.

За даними СБУ, зловмисники збирали інформацію про розташування та функціонування блокпостів, переміщення підрозділів Збройних Сил України, організацію режиму охорони кордону між Україною та Росією, а також діяльність органів державної влади та правоохоронних структур.‡агрузка...