Співробітники Служби безпеки України (СБУ) спільно з поліцією, військовиками та працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДержНС) виявили за останні два дні схованки зі зброєю та боєприпасами у районі проведення Антитерористичної операції (АТО).

Про це повідомляє прес-центр СБУ, передає Корупція.Інфо.

Так, у Покровському районі Донецької області правоохоронці виявили сховище поблизу військових об'єктів Збройних сил України.

"Співробітники спецслужби вилучили зі схованки два гранатомети (РПГ-18 і РПГ-26), п'ять гранат Ф-1, РГД-5 із запалами, тротилові шашки загальною вагою 1,2 кг і більш ніж 700 патронів різного калібру. За оперативною інформацією, арсенал призначався для диверсійної групи т. зв. "ДНР" для здійснення терористичних актів проти сил Антитерористичної операції", – йдеться у повідомленні.

Другу схованку було знайдено співробітниками СБУ в лісосмузі в районі Лисичанська Луганської обл. Зазначається, що з неї було вилучено два постріли до гранатомета, електродетонатор та саморобний вибуховий пристрій вражальною дією до 100 кв. м. За наявними у спецслужби даними, пристрій планувалося активувати під час святкування місцевими жителями свята Івана Купала.

243883 243885 243886 243887

За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України, досудове слідство триває.

Раніше повідомлялося про те, що правоохоронці під час обшуків у "Донецькоблгазі" виявили схованку зі зброєю.