аз

Незважаючи на відсутність доказів причетності Анастасії Леонової до терористичних груп, її продовжують тримати під вартою у столичному СІЗО
Служба безпеки України затримала, заарештувала і відправила в СІЗО москвичку Анастасію Леонову, яка служила в батальйоні "Азов". Її звинувачують в організації злочинного терористичного угруповання.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив московський ліберальний журналіст, соратник Анастасії по боротьбі з режимом Путіна Євген Левкович, передає Корупція Інфо
 

"Це якась жахлива помилка, пекло, бредятина, цього просто не може бути … Якась фантасмагорична історія сталася в Києві з нашою Настею Леонової. Настя стояла з нами на Манежній площі, брала участь у всіх протестних антипутінський мітингах у Москві, у тому числі на підтримку України і Майдану. Потім вона, зі зрозумілих причин, виїхала з Росії, була санінструктором в батальйоні "Азов", надавала першу медичну допомогу в бойових умовах. Потім переїхала до Києва ", – написав Левкович.


Він заявив, що 10 грудня по дорозі з роботи додому Леонова була арештована співробітниками СБУ за підозрою в причетності до терористичних організацій.


"Її мама пише, що жодних доказів причетності до такого роду організаціям немає і бути не може. Швидше за все, вона просто потрапила під зачистку" радикалів ", в даному випадку – просто потрапила під роздачу. Зараз вона знаходиться в слідчому ізоляторі. Побачень їй не дають ", – заявив журналіст.
 

Він цитує лист Леонової з СІЗО, в якому дівчина стверджує, що ніяких підстав для її арешту не було, при обшуку СБУ нічого протизаконного не знайшла, тим не менш, противниця Путіна продовжує сидіти за гратами вже місяць.

"Моя упевненість, що все в цьому житті нам дається не просто так, летить під три чорти. Хоч убий, не розумію, чого мене має навчити ця історія. Навіщо потрібен цінний навик миття голови в раковині або варіння борщу кип'ятильником? Навіщо я повинна спати на нарах, обіймаючи пластикову пляшку з окропом, щоб не остовпіти від холоду? Дуже хочеться заридати в голос. Пекельно холодно. Пекельно самотньо і при цьому неможливо побути одній ", – журиться Леонова.