аваков 2

Служба безпеки України (СБУ) затримала керівника батальйону "Слобожанщина", який готував замах на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це повідомляє Корупція Інфо.

"Служба безпеки України спільно з Головною військовою прокуратурою попередили вбивство міністра внутрішніх справ та ряд інших замовних вбивств у Києві та Харкові. Внаслідок спецоперації правоохоронці викрили злочинну групу, яка готувала вбивства високопоставлених чиновників міліції, народного депутата, волонтерів і бізнесменів", – йдеться в повідомленні.У Харкові сьогодні затриманий один з організаторів групи – керівник батальйону "Слобожанщина", додали в СБУ.

Тривають слідчі дії в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 115 КПК України, проводяться обшуки за місцями дислокації підрозділу підозрюваного і за місцем його проживання.

Довідка. Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Слобожанщина" — підрозділ спеціального призначення, створений у квітні 2014 року в структурі ГУ МВС України в Харківській області. Командиром батальйону є Андрій Янголенко. У серпні 2014 року він був нагороджений медаллю "За військову службу Україні".