Одна з найкрасивіших патрульних поліцейських Києва Людмила Мілевич, яка нещодавно похвалилася в мережі нової шубкою, розповіла в інтерв'ю про своїх чоловіків, два шлюби, любов і зради. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це патрульна розговорилася в інтерв'ю «Телекритиці«.

Мілевич підкреслила, що вийшла заміж досить рано — в 17 років і по великому коханню. У шлюбі з першим чоловіком вона прожила щасливих 9 років і народила дочку Алексу. Проте все змінилося в один прекрасний вечір — поліцейська дізналася про зраду, зібрала речі і пішла.

Мілевич зазначила, що другого, вже цивільного чоловіка, з яким вона розлучилася півроку тому, вона відкритим текстом заявила, що якщо вона дізнається про його зраду — «поверне йому це втричі».На її думку, важливо вміти саме приховувати зради.

В той же час і сама патрульна не заперечує, що зраджувала, правда, тільки другому чоловікові.

Незважаючи на все це, Людмила Мілевич зберегла хороші дружні відносини з обома чоловіками, які продовжують забезпечувати її та родину.

Також вона зізналася, що може комфортно себе почувати, маючи $2 тис. на місяць. А свою зарплату, що становить близько 10 тис. грн, вона відкладає на майбутнє.

Що ж стосується скандалу, що розгорівся недавно навколо її розкішною шуби, Мілевич підкреслила, що шуб у неї тільки дві — одна з соболя, а друга — норкова.