Більшість чиновників дуже слідкують за репутацією. Але іноді з особистого життя вилазять факти, які неможливо приховати. Один з таких фактів розповіла екс-дружина харківського чиновника Олександр Політуха.

Голова районної держадміністрації харківщини Олександр Політуха покинув свою дружину секс-бомбу Альону Політуху. Що стало причиною — невідомо. Кажуть, що політика дістали постійні напівголі селфі дружини, які та публікувала в інтернеті.

Сама ж Альона пішла на російський канал у пошуках відповіді на питання чому її кинув чоловік. Вона почала мститися — відповіла на довідку про доходи колишнього.

"Нове, абсолютно чесне обличчя, голови Дергачівського району м. Харкова. Цю довідку про доходи мій колишній чоловік А. А. Політуха надав до суду у справі про стягнення аліментів. І відразу виникає питання — звідки у цього державного чиновника гроші на двох охоронців, щоденні посиденьки в елітних ресторанах і відвідування дорогих SPA-салонів Харкова?! PS. Жителі Дергачів зверніть на це особливу увагу", — написала Альона.

Вона прекрасно знає відповідь на своє питання. Її колишній має завод з виробництва мила. Далі про сімейні баталії — дивіться у відеосюжеті.