Учора, 18 червня, перед полуднем поблизу курортного селища Приморське, що на Одещині, на піщаній косі хвиля накрила 10-річного хлопчика. Пошуки дитини почали відразу, однак за майже півтори доби знайти тіло досі не вдалося, передає Корупція.Інфо

Рятувальники від ранку виходять на човні у відкрите море та слідкують за течією. У море занурюються водолази, але поки що зниклого Кирила не знайшли.

Про вчорашній інцидент на морі вже знають усі відпочивальники. За дітьми тепер слідкують ще уважніше. Люди підозрюють, що за школярем не вгледіли дорослі та рятувальники на пляжі.

«Чому не було людей одразу, рятувальників. Чому не було в той момент, коли дитина тільки зникла і чому одразу не кинулися за ним, а кинулися вже тоді, коли вже всі зрозуміли, що немає дитини», – зазначає відпочивальник.

Журналістам вдалося знайти свідка події. Місцевий рятувальник розповідає, на березі відпочивала група дітей і з ними були троє дорослих. Вони розділили школярів на три групи і кожен мав спостерігати за дітьми. Згодом до рятувальника підбігла жінка-тренер і повідомила, що один хлопчик з її групи зник.

«Вони неправильну інформацію подали. Пошуки почалися на березі, хвилин сорок шукали. Потім, коли я повернувся до місця, де це все сталося, інформація почала змінюватися у них і в підсумку виявилося, що дитина була у воді», – каже рятувальник.Що Кирило загинув, не вірять ані його батьки, ані жителі міста Кілії, де живе та вчиться хлопчик, а його мати працює у місцевій школі вчителем фізкультури.

«Ми всі живемо надіями, що хлопчика знайдуть і поки не виявлено тіло, живе надія, що станеться диво. І тут ми підтримуємо батьків, які моляться, і все місто молиться. Всі організовані навчальними закладами заходи щодо відпочинку дітей будуть припинені до повного розслідування», – каже міський голова Кілії.

Популярне: "Очей вже взагалі не видно": Ірина Луценко опублікувала романтичне фото з чоловіком з Одеси

Спортивна школа звідки діти їхали на відпочинок, нині закрита. Там проводить масову перевірку спеціально створена комісія. Попередньо кажуть про недбалість вихователів, які недогледіли за дитиною.

Зараз воду обстежують одразу п'ять водолазів. Пошуки обіцяють не припиняти, поки не знайдуть Кирила.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що хвиля змила дитину просто на очах у вчительки.