13 серпня, група мешканців селища Краківця влаштувала мирний пікет приміщення Яворівського ГУ МВСУ в Львівській області.

Його  мета – повернути громаді озеро, яким користується незаконно, на думку протестувальників, ПАТ «Львівський обласний виробничий рибний комбінат».

Пікетувальників запросили в кабінет керівництва Яворівського РВ ГУ МВСУ у Львівській області, де краківчани докладно пояснили правоохоронцям свої вимоги, наголосивши насамперед на тому, що озером має користуватися простий народ, а не олігархи.

За словами учасників акції, величезною водоймою, яке є на території Краківця, селянам та їхнім діткам не дозволяють користуватися ні для відпочинку, ні для для рибальства.Пікетники попросили керівництво Яворівського райвідділу міліції детально розглянути їхнє колективне звернення, в якому, зокрема, люди поскаржилися на колишнього селищного голову, який допустив, на їхню думку, фальсифікацію документів на право постійного користування землею із озером, виданими «Малому рибному підприємству «Краківець».

У коментарі власкорові IA ZIK яворівські міліціонери пояснили, що відповідно до цього колективного звернення відкрито кримінальне провадження за ст. 358 ч.1 Кримінального кодексу України.

На цей час проводиться слідство.

Джерело: ZiK