єрофеєв

Народний депутат України Семен Семенченко досить своєрідно прокоментував відмову співпрацювати зі слідством захопленого в бою українськими силовиками російського офіцера ГРУ Єрофєєва: він готовий вивезти його в Маріупольське СІЗО.

Про таку новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.інфо

А запропонував Семен Семенченко відправити російського терориста в Маріуполь на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Чому б тоді його не перевести в Маріупольське СІЗО, де сидять обвинувачені МВС і СБУ в різних злочинах десятки українських добровольців і партизанів? В один блок з ними. Так, пресі та слідчим доведеться туди поїздити. Натомість співпрацю зі слідством відновиться. І не приводьте в приклад Надю Савченко. Надя була захоплена на своїй землі, захищаючи її із зброєю в руках від іноземної навали. Якщо ж Єрофєєв вважає себе «визволителем», то в його інтересах розповісти про це на суді», – розповів Семенченко.

Також нардеп повідомив про своє бажання впритул зайнятися вирішенням проблем з арештами в зоні АТО українських добровольців.

«У складі групи нардепів і правозахисників готуємося до поїздки в Маріуполь та Старобільськ. В місцеві СІЗО, поспілкуватися з правозахисниками і заарештованими добровольцями. Занадто багато нехороших сигналів приходить звідти. Вимальовується ціла система. Будемо розбиратися в рамках депутатських повноважень. Єрофєєва готові захопити з собою по дорозі. Як раз заощадимо гроші платників податків на проїзд», – повідомив народний депутат України.