Президент Володимир Зеленський призначив Романа Семенченка уповноваженим з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України.

Указ про його призначення був підписаний 11 жовтня 2019 року.

“Призначити Семенченка Романа Юрійовича уповноваженим президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України”, – сказано в документі.

За даними з відкритих джерел, Роман Семенченко працював в органах Служби безпеки України з 1993 року. У 2013 році був призначений начальником управління СБУ в Житомирській області. До призначення на Житомирщину упродовж двох років він обіймав посаду заступника начальника УСБУ в Дніпропетровській області.

В реєстрі електронних декларацій НАЗК, є лише виправлена декларація, подана в кінці березня 2017 року за попередній період, у якій вказано, що Роман Семенченко проживає в Києві, ніде не працює, та вказано, що він “знаходився в розпорядженні глави СБУ”.

Як відомо, Роман Семенченко має вищу юридичну освіту. В органах СБУ з 1993 року, має досвід оперативної та управлінської роботи. Раніше обіймав посаду заступника начальника СБУ в Дніпропетровській області та начальника управління спецслужби в Житомирській області.