Головні новини України
Подобається

Семенченко надав докази обману Авакова про зброю в розігнаному наметовому містечку

13/03/2018     Автор: Ігор Нагорний
Семенченко надав докази обману Авакова про зброю в розігнаному наметовому містечку

Народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко спростував звинувачення Арсена Авакова про винесення зброї з "МіхоМайдана" перед його розгоном, передає Корупція.Інфо

"Інформація, ака розповсюджується Аваковим не відповідає дійсності. Ніяких "слідчих дій" перед нападом на табір не було. Про напад на активістів, (якi більше 4 місяців вимагали створення антикорупційного суду під ВР) було відомо напередодні. Інформація про це була оприлюднена Рухом Визволення разом з закликом киянам прийти і допомогти захистити табір.

Популярне: В Україні знову перерахують пенсії: Кому "світить" солідне підвищення

Коли вранці була помічена колона кразів і автобусів, яка під'їжджає до табору, ветерани війни звернулися до мене з проханням перенести свої особисті речі в готель. Інформація про те що поліція мене "не перевірила" бо я є народним депутатом також не відповідає дійсності.

Хочу надати для ЗМІ другу частину записи з камер зовнішнього спостереження яку міністр МВС чомусь сором'язливо замовчує. На ній чітко видно, що я передаю сумки двом громадянам і повертаюся до табору. Далі їх ніхто і не намагається оглядати.

Відразу після побиття людей і грабежу в наметовому містечку незаконно затримані ветерани (які ввечері були відпущені в статусі "свідок" ) також попросили мене прийняти на зберігання їх бойові шеврони. Причини подібних прохань – постійна крадiжка особистих речей і зривання бойових шевронів "беркутом" (під час попередніх штурмів наметового містечка з жовтня 2017 року), – написав Семенченко