129fbbf486f73757745fbd1ad47833d91438958997

ЗСУ знову відступають: в районі Широкиного здаються ворогу інші важливі позиції. Батальйон спеціального призначення НГУ «Донбас» місяцями охороняв їх і не дозволяв супротивникові просунутися вперед, а тепер з цих позицій по українських бійцях стріляє ворожий снайпер. Комбат батальйону Семен Семенченко попереджає про можливість організації нового котла.

Новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.Інфо.

Фото позицій, які належали ЗСУ, але тепер зайняті бойовиками, продемонстрував боєць «Донбасу» Анатолій Виногородський.

«Ось ці позиції батальйон «Донбас» відбив у окупантів 9 березня 2015р. І тримав їх сім місяців і сьогодні сюди знову зайшли окупанти. Слава збройним силам. Деміллітаризація по-порошенківськи: прибрати добровольців, ввести дітей від ЗСУ, а потім з круглими очками сказати «Ой, як же так?!», – прокоментував він.

Комбат Семен Семенченко розповів, що до нього дійшли тривожні вісті з фронту від українських бійців – ЗСУ здають бойовикам нові позиції.

«Частина позицій, які відбивав Донбас у березні цього року залишені. На цих позиціях ВЖЕ помічена развідгруппа супротивника. З надісланих, за словами розвідки, позицій по позиціях морської піхоти працював снайпер. На думку офіцерів штабу «Донбасу», які за півроку вивчили Широкине як свої п'ять пальців, це створює РЕАЛЬНУ небезпеку для позицій наших військ (докладніше не розписую з міркувань таємності)», – розповів комбат.

Він провів аналогію з Вуглегірським – на його думку, там все починалося так само – групи бойовиків, розігруючи мирних жителів, прокралися до блокпостів ЗСУ і почали атаку одночасно з атакою «ополченців» на фронті. Все це переросло в Дебальцівський котел.

«Про сформовану ситуацію офіцерами Донбасу вранці подано рапорт по команді. На їхнє прохання я поставив до відома про це комітет з безпеки і оборони ВР. Реакції командування немає, тому офіцери змушені перейти в публічну площину. Для перевірки даної інформації на місце виїжджав один з народних депутатів України (готує інформацію для звіту)», – зазначив Семенченко.

Також він повідомив, що ведеться «відеофіксація» того, як сили АТО покидають нові позиції.