Новина про повернення на британську землю Меган Маркл і принца Гаррі вже стала сенсацією не тільки в британських ЗМІ.

Адже після зречення від королівських обов’язків (8 січня) скандальна пара ще жодного разу не з’являлася разом у Великобританії на офіційних заходах. І якщо Гаррі хоч зрідка, але приїжджав на батьківщину, то Маркл з сином Арчі “з кінцями” переїхала до Канади.

Їх поява на щорічному благодійному вечорі Endeavour Fund Awards встигла облетіти весь світ. Всі захоплюються життєрадісністю герцогів Сассекських. І звичайно ж, стилем Меган!

Увечері 5 березня в резиденції Mansion House в Лондоні відбулася церемонія Endeavour Fund Awards-2020. Захід покликаний вшановувати військовослужбовців чоловіків і жінок, які приймають участь в різних спортивних змаганнях.

Згідно з офіційним розкладом вечора, Гаррі і Меган виступили з короткою промовою. Потім скандальні подружжя особисто вручили нагороди та відвідали прийом перед початком церемонії. Від рук Меган і Гаррі військовослужбовці спортсмени отримали чотири нагороди: “Приз за досягнення”, “За видатні досягнення”, “Приз Генрі Уорслі” і “Приз спільноти”.

Відзначимо, що Генрі Уорслі – британський військовий діяч і полярний дослідник, підполковник Британської армії, кавалер Ордена Британської імперії і Полярної медалі. Уорслі помер в 2016 році.

Саму бажану пару вечора десятки папараці очікували ще біля під’їзду до Mansion House. Лондон символічно зустрів герцога і герцогиню Сассекських дощами. Однак щасливу парочку це нітрохи не засмутило. З широкими посмішками Меган і Гаррі йшли під руку під парасолькою.

На окрему увагу заслуговує стильний образ герцогині. Для відвідування важливого у всіх для себе відносинах заходу Маркл обрала сукню-футляр від бренду Victoria Beckham.