2-22

Мер Львова підписав документ, що забороняє виступи проросійськи налаштованих артистів.

Мер Львова Андрій Садовий все-таки поставив свій підпис під документом, що забороняє виступи проросійськи налаштованих артистів у Львові, інформує news.eizvestia.com.

26 квітня міський голова Львова Андрій Садовий підписав ухвалу міської ради, яке забороняє концерти у Львові артистам, які відкрито підтримують агресію РФ або пропагують сепаратизм.

Як повідомляється, офіційна ухвала називається «Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території міста Львова представникам українського та іноземного шоу-бізнесу, які під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію Російської Федерації, пропагують сепаратизм в Україні».

Ініціаторами такої заборони виступили місцеві активісти та окремі народні обранці. За відповідний документ ще 21 квітня проголосували 55 депутатів.

«Фактично проти була тільки« Самопоміч », їм не сподобалася назва. Вони хочуть бути лояльними до всіх, тому що «Львів відкритий для світу». Але ми не хочемо бачити у себе в місті артистів, які відверто підтримують окупацію Криму, Донецькій і Луганській області », – повідомив в коментарі виданню Press-Центр керівник фракції« Укроп »у Львівській міській раді Ігор Телішевський.

У той же час, в управлінні культури Львівської міськради кажуть, що приймати рішення в першому варіанті не можна було, тому що воно було вельми неоднозначним.

«Тепер текст допрацювали і міський голова його підписав, – повідомив ініціатор ідеї, координатор ГО« Економічне бойкотное рух »Олег Радик. – Мова йде про виконавців, які під час війни з Росією їздять туди з гастролями. Хочете заробляти в Росії – будь ласка, їдьте туди! Мова не йде про «Океані Ельзи» або Елтона Джона, хоча нам пред'являли і таке інше. Йдеться про всілякі там артистів, таких, як Потап, Світлана Лобода, SunSay. Якщо раніше хтось із них виступав в Москві, а сьогодні до Львова приїхав, і ми виходили з протестами, то проти нас направляли поліцію. Тепер же ми законно можемо таких співаків називати провокаторами ».

Варто зазначити, що весь перелік тих, кому відтепер заборонено виступати у Львові, оголошено не був.

«Нехай за їх гастрольними графіками стежить управління культури і приймає рішення – кому давати дозвіл, а кому ні», – зазначив Радик в коментарі журналістам.