Дворічна Олександра Філімонюк з Луцька, яка з 12 січня перебувала в реанімації інфекційної лікарні, померла.

Про це 24 лютого повідомила мама дівчинки Олена Філімонюк, передає ІА “Волинські новини”.

Нагадаємо, дитина була паралізована після двобічної пневмонії.

Нагадаємо, наслідки важкої двобічної пневмонії змусили дворічну Олександру Філімонюк балансувати на межі життя і смерті. Нині дитина у критично важкому стані у відділенні інтенсивної терапії Волинської обласної інфекційної лікарні.

12 січня цього року дворічна Саша потрапила у реанімацію інфекційної лікарні в Луцьку. Ускладнення важкої двобічної пневмонії спровокували важкий діагноз – синдром Гієна-Баре та застійну бактеріальну двобічну пневмонію. Родина у розпачі, адже у дитини паралізувало всі кінцівки. Вона перебуває на штучній вентиляції легень, бо через параліч дихальних шляхів не може дихати самостійно.

Інформацію про стан маленької Саші підтвердили й у відділенні інтенсивної терапії Волинської обласної інфекційної лікарні. Станом на 15 лютого цього року дівчинка так і не вийшла з критичного стану, повідомила мама дитини.

«Моя донечка досі не вийшла з тяжкого стану. Щодня витрачаємо гроші на препарат для хімічного харчування Аміновен, і решту супутніх препаратів, включаючи антибіотики. Ми вичерпали всі фінансові запаси, і щоденні величезні витрати нам вже не осилити. Лікарі кажуть, що стан і досі надважкий. Чесно радять молитися і просити Бога про милість. Ми всі молимося за її здоров’я», – плакала Олена Філімонюк.

Рідні, близькі та небайдужі люди робили усе, щоб врятувати її, проте серце дівчинки не витримало.

Прощання відбудеться 25 лютого о 10:30 у храмі Святої Великомученниці Катерини.