Відомий музикант пішов з життя раптово, відомо, що його творчістю колись захоплювався сам вокаліст Nirvana Курт Кобейн

Співак Деніел Джонстон помер у віці 58 років. Про це розповів екс-менеджер артиста Джефф Тартаків, пише The Austin Chronicl:

«Ймовірно, помер через серцевий напад, в останні роки здоров’я стало підводити Джонстона». Відомо, що тіло американського виконавця було знайдено вдома.

Відомо також, що Джонстон страждав від маніакальної депресії і шизофренії протягом практично всього свого життя. Інтерес же до Джонсону значно зріс, після того як покійний Курт Кобейн став часто фотографуватися в футболці, на якій був зображений малюнок з обкладинки альбому Hi, How Are You.

Джонстон мав звичку дарувати кожному зустрічному касети зі своїми записами в 80-х. У 1985 році він був запрошений телеканалом MTV взяти участь в одному з випусків програми The Cutting Edge, в якій з’являлися виконавці музичної сцени Остіна, дотримувалися концепції «Нової щирості». У тому ж році Джонстон виступав на музичному фестивалі Woodshock в Остіні. У 1988 році Джонстон відвідав Нью-Йорк і на студії Noise New York записав альбом “, 1990”, який спродюсував Kramer. Диск вийшов в 1990 році на його лейблі Shimmy-Disc. Всього Деніел випустив десять альбомів.