У Заводському районі Саратова (РФ) 17 жовтня з четвертого поверху житлового будинку випали двоє дітей. Попередньо, дівчаток 5 і 8 років скинула з вікна їх 39-річна мати.

Регіональне СУ СКР порушило кримінальну справу за фактом замаху на вбивство двох малолітніх, передає місцеве інформаційне агенство “Взгляд-інфо”.

“Мешканка Заводського району, з метою заподіяння смерті своїм дочкам, викинула їх з вікна своєї квартири, розташованої на четвертому поверсі будинку по Ново-Астраханському шосе”, – сказано в повідомленні слідчих.

Голова обласної служби порятунку Юрій Юрін розповів “Взгляд-інфо”, що молодшу дівчинку в дуже важкому стані відвезла медична бригада швидкої допомоги, старшу забрали медики Центру медицини катастроф.

Мати дітей також госпіталізована – імовірно, з ножовим пораненням. Ймовірно, жінка спробувала звести рахунки з життям.

“КП” оприлюднила ім’я жінки – Тетяна Астрюхіна. Постраждалі – восьмирічна Яна і п’ятирічна Аня.

“Обидві дівчинки перебувають у вкрай важкому стані, вся необхідна медична допомога їм надається”, – розповіли в обласному міністерстві охорони здоров’я.

При цьому сусіди родини розповіли, що нічого підозрілого не помітили. Вони позитивно охарактеризували матір постраждалих дітей.

“Мати хороша була. Не пила, начебто працювала. Нічого поганого ми не бачили. Не знаю навіть, що могло трапитися.

Красиві дівчата, тут бабуся з ними була, гуляла. Мама у них розлучена, батько з ними не жив “, – розповіла одна з літніх сусідок.

Пенсіонерку підтримала ще одна сусідка: “На вигляд все пристойно було, нічого не помічали”.

Журналістам “КП” сусід, який побажав залишитися анонімним, розповів інші факти. За його словами, нещодавно Тетяна розлучилася з чоловіком, у них розпочався поділ майна. На тлі того, що сталося вона нібито впала в депресію і приймала антидепресанти. Жінка і сама намагалася зістрибнути з вікна, але її батько і за сумісництвом дід дівчаток зловив її за ноги.

Справу порушено за ч. 3 ст. 30 – пункти “а, в”, ч. 2 ст. 105 КК РФ (замах на вбивство двох малолітніх осіб).