У суботу вночі, 7 листопада, в Харкові було обстріляно приміщення Почесного консульства Азербайджанської Республіки. Про це повідомляє пресслужба консульства.

Як зазначається, інцидент трапився приблизно о 02:30 ночі за адресою вул. Ярослава Мудрого, 7.

За попередньою інформацією, нападники зробили шість пострілів, пробили вікно та вхідні двері.

Камери відеоспостереження зафіксували двох молодих людей зі зброєю в руках, яка нагадує пістолет з глушником”, – зазначили в консульстві.

Оскільки вночі в офісі нікого не було, постраждалих немає.

У зв’язку з інцидентом було порушено кримінальну справу. Обставини події встановлюють правоохоронці.

Згодом повідомили, що поліція України почне охороняти всі офіційні представництва Азербайджану і Вірменії в країні після того, як в Харкові обстріляли будівлю консульства Азербайджану.

Про це заявив глава Нацполіціі Ігор Клименко, повідомляє прес-служба Нацполіціі в Facebook.

“Всі офіційні представництва Азербайджану і Вірменії в найближчим часом будуть взяті під охорону поліції. Закликаємо всіх, а особливо представників діаспори, громадян обох держав, які перебувають на території України, до терпимості і толерантного ставлення один до одного”, – заявив Клименко.

Це рішення було прийнято в зв’язку з обстрілом будівлі консульства Азербайджану в Харкові.

“Поліція зробить все для того, щоб затримати осіб, причетних до цього зухвалого злочину, і направляє свої зусилля, щоб не допустити міжетнічних конфліктів на території нашої держави”, – підкреслив Клименко.

Нагадаємо, нещодавно вірменський режисер Сарік Андреасян звернувся до Володимира Зеленського і заявив, що в української влади “руки в крові” через військову допомогу Азербайджану.

На що Зеленський відповів, що Україна виступає проти будь-яких кривавих конфліктів та не причетна до війни в Нагірному Карабасі.