Про особисте життя Оксана Сироїд, розповідає не часто, передає Корупція.Інфо

Перша в історії українського парламентаризму жінка, яка займає посаду віце-спікера. У Раду вона пройшла за списком головної сенсації цієї передвиборчої гонки – партії "Самопоміч" мера Львова Андрія Садового, яка посіла 3-тє місце.

В інтерв'ю 2014 році, вона відповіла на провокаційне питання журналіста, оскільки в мережі ходили чутки:

У вас тут є соратник – Сергій Ківалов, ви раді цьому?

Я кажу: "Сергій Васильович – моя муза. Якби не він, я б не стала народним депутатом. Він зробив усе, щоб я прийшла в політику". Я багато років опікувалася реформою судової системи і просто бачила, яка цинічна вона через двох людей: його та Андрія Портнова. Але оскільки він, на відміну від Андрія Портнова не виїхав, то він сконцентрував на собі весь негатив. Було багато можливостей зробити щось для оновлення та реформування судової системи після Майдану і Сергій Васильович був основною перешкодою у цьому процесі, саме це і спонукало мене піти у політику.

Сироїд як віце-спікер має право користуватися двома службовими авто, без обмежень 24 години на добу і має двох водіїв, які отримують зарплатню у 3 тисячі гривень. Каже, що сама підвищити зарплату не має права.

Не так давно, віце-спікер показала журналістам свою квартиру.

У неї – трикімнатна квартира на 76 квадратних метрів, яку придбала 13 років тому за 60 тисяч доларів. Живе на 17 поверсі, з якого видно Святошинський лісопарк. В оселі – велика кухня і є навіть винний холодильник.

І хоча пальт, суконь та сумок у Сироїд безліч, найдорожче вона цінує картини. Про них та книжки вона розповідає залюбки, а про особисте життя говорити не любить. Каже, що перебуває в пошуку другої половинки.