Останні президентські вибори принесли в Український політикум ще одне прізвище: Рабінович. Тоді ж відомий та успішний бізнесмен випередив Олега Тягнибока та Дмитра Яроша, більш відомих опісля Майдану. Його підтримав 406 301 виборець, а це 2,5 відсотка. У листопаді 2014 увійшов до Верховної Ради як депутат VIII скликання.

Популярне: Каже, що батьків: журналісти показали розкішний маєток Королевської під Києвом за $2 млн і її власну гору

Його діяльність бере свій початок у часи  Союзу.  Упродовж 3 років Вадим Зіновійович служить в армії. Працює, аж поки не втрапляє в перший арешт — вкрав шпалери. У січні 1980 року його судять за розкрадання в особливо великих розмірах. Під слідством Рабінович просидів 9 місяців. Та ось, на початку 1982 — новий арешт. Причина — ведення бізнесу в підпіллі, а по суті — створення бази для власного бізнесу, що у період "застою" було ризиком. 

Так починав президент холдингу RC-Group і медійної Media International Group. Схоже, що у скрутні 80-ті Вадим освоювався у ділі, адже останні досягнення його — вражають.

У декларації нардепа уся нерухомість оформлена на дружину Ірину. Це два житлові будинки у Києві площею в 688 и 106 квадратів, будиночок у 357 кв., квартира у 53 кв., а також 3 ділянки у столиці та області.

Прізвище у Рабіновича — офіційний бренд: під цим розуміємо торгові марки "Рабинович ТВ" і "Рабинович ФМ". А ще у депутата є два ордена від православної церкви, які зроблено із золота! Також у колекції є цінні картини та годинник Blancpain. Це із задекларованого.

В автопарку бізнесмена — 3 автівки: дві Lexus (до півтора млн гривень) і Toyota Land Cruiser (понад 2 млн гривень), а також водний транспорт: Eagle 645 L (до пів мільйона грн) і Yamaha VX 1100-H (близько ¼ млн гривень).

Вадим Зіновійович задекларував 5 компаній, у яких не вказав на доходи. Його дружина є бенефіціаром, тобто отримує прибуток від каналу JEWISH MEDIA, а сам депутат володіє NEWS NETWORK.

"Зачем нам средства МВФ, если сегодня чиновники декларируют целые областные бюджеты?" — заявляє Рабінович. У той же час, за 2015 рік він вказує у декларації 73 тис гривень у графі зарплати і 50 тис від продажів об'єктів власності.

Готівкою пан Вадим тримає 150 тис доларів, 20 тис євро та 386 тис гривень.

Отож, повертаючись до 90-их років і до ув'язнення, є відомості про вербовку Рабіновича агентурою КДБ як інформатора із кличкою "Жолудь". Сам же Жолудь розповідає, що симулював.

Після звільнення з в'язниці Вадим Рабінович розпочав активно вести свій бізнес. Відкриває фірму "Пінта", а також бере участь у експортних операціях.

У 96-му створює в Женеві "RC-Group (або RC-Capital-Group)", яка допомагає йому у 1997 вибороти лауреата "Людина року" в номінації "Бізнесмен року".

Тоді ж, станом на 99 рік, статки Рабіновича досягли позначки у 1 млрд доларів.

Прибутковим є для депутата "Студія 1+1", співзасновником якої він є. Остання ж заперечує ці відомості, а згодом Вадим Зіновійович зізнається, що свої 50% акцій продав на суму від 10 до 100 млн доларів.

Проте ЗМІ пан Вадим займається й далі, вбачаючи в цьому силу і владу. У 2000 роках він формує видавничий дім "SN — столичные новости", інтернет-сайти Mignews.com, Mignews.com.ua і т.д. Усе це підпорядковується MIG — Media International Group, яку Рабінович провадить в Україні, Росії, Ізраїлі й США.

Вадим Зіновійович неодноразово заявляв, що в Україні не має іншого бізнесу, окрім як видавничого.

Але це не все. Уже в липні 2007 бізнесмен є власником ФК "Арсенал", який придбав у Київської міської держадміністрації, проте  ця партія виявилася програшною і вже після 2 невдалих сезонів він продає клуб Леоніду Черновецькому — тоді ще меру Києва. Переходячи "з рук в руки" згодом "Арсенал" закривається.

У листопаді 2014 його прийнято до Верховної Ради як депутата VIII скликання від Опозиційного блоку. Так би мовити, "пробується усюди", а потрапляє або в ціль, або у в'язницю.

Політичну кар'єру пан Вадим почав 1998. Тоді підтримував "прогресивних соціалістів", а також Чорновола і Бойка. Отримували підтримку і "зелені". А ще Кучма, якого Рабінович розглядає як позитивного діяча. Ось що він каже про справу, яку приписують режимові 2-ого президента, а це смерть Григорія Гонгадзе: "В Украине есть журналисты, куда более оппозиционно настроенные и опасные для власти, чем малоизвестный до этой истории Гонгадзе". Цим бізнесмен повністю заперечує причетність голови держави до вбивства.

Пройде час і Вадим сам опиниться в епіцентрі скандалу. 2002 року у Німеччині тижневик Der Spiegel повідомив про поставки до Талібану танків Т-55 та Т-62 українським політиком з Ізраїлю. Політик цю інформацію спростував.

Світ переможуть як не танки то інша, гнучкіша та прекрасніша сила. Журналістка, яка працює в парламенті, Оксана Шкода, повідомляє, що Вадим Рабінович тісно прилягає до київських femen та їхнього головного ідеолога Анни Гуцол. 

На тепер Рабінович діє у складі партії "Центр" ("За життя"), пріоритетами якої є адміністративна реформа та децентралізація України, а також її позаблоковість. 

Щотижня на телеканалі "112 Україна" політик веде "Хто кому Рабінович?" — авторську програму, у якій він безжально "обстрілює" владу — "К моему глубокому сожалению нам снова предложен бюджет проедания. Основные доходы — таможня, акцизы, налоги. И никакого развития!", або "У меня такое впечатление, что они просто собираются с силами, чтобы окончательно доворовать страну!" тощо.

Сам же опозиціонер "Рабінович увійшов у "ТОП-10 народних депутатів, які саботують голосування у Верховній Раді", складений Комітетом виборців України. Протягом 6 сесії ВР Рабинович голосував всього 9 разів" — повідомляє pravda.com.ua

А ще… оцінює один із Карибських островів. Щоб купити. Ба більше. Торгується і "збиває" вартість за нього із 12 до 10 мільйонів. Йому ж можна.

По суті, кому хто Рабінович покаже час. Як каже інший бізнесмен — Михайло Бродський — "Вадик способный, сам себя протолкает. Главное, чтобы ему не мешали. А вот то, что ему не мешают, странно".